web hit counter فن پیپر - پرتال جامع دانلود مقاله
فن پیپر  |  پرتال جامع دانلود مقاله
دانلود رایگان کتاب ، مقاله و پایان نامه
پشتیبانی

شرایط و قوانین استفاده از فن پیپر

پرتال فن پیپر در نظر دارد که علاوه بر راه اندازی امکان جستجو و دانلود مقاله، کتاب و پایان نامه از مراجع معتبر علمی به صورت رایگان، بسته های تحقیقی قضاوت شده ای راشامل مقالات علمی معتبر در زمینه های مختلف را که توسط اساتید مجرب در حوزه مشخص مورد تایید قرار گرفته اس ، طراحی و در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

مقررات عمومی :

1- کلیه اصول و رویه‌های فن پیپر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون جرایم رایانه ای است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. عدم آگاهی از قوانین فوق الذکر به منزله رفع مسئولیت از کاربر نمی شود. فن پیپر حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق سایت اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ ثبت نام به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

2- کلیه اصول و رویه‌های فن پیپر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون جرایم رایانه ای است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. عدم آگاهی از قوانین فوق الذکر به منزله رفع مسئولیت از کاربر نمی شود.

3- به دلیل سهولت در استفاده از خدمات، هزینه کلیه خدمات در فن پیپر برحسب "تومان" ارائه می گردد.

4- کاربر موظف است تمامی اطلاعات درخواستی در مرحله ثبت نام را به درستی تکمیل نماید و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

5- کاربر حق واگذاری شناسه خود به شخص دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده خود کاربر است.

6- کاربر متعهد می گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کند. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارد و می تواند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نماید. کاربر باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می گردد که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی کند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی کند.