درباره ما

وب‌سایت فن پیپر امکان دانلود رایگان مقاله، کتاب و پایان‌نامه از منابع علمی معتبر را برای پژوهشگران و دانشجویان فراهم نموده است. علاوه بر این فن پیپر سعی دارد تجربیات و تخصص خود در حوزه پژوهش را در غالب دوره‌ها و مقالات آموزشی با علاقمندان در زمینه پژوهش به اشتراک بگذاریم. همچنین ترجمه تخصصی متون علمی نیز یکی دیگر از سرویس‌های فن‌پیپر است که توسط مترجمان متخصص با کیفیت مناسب و قیمتی مقرون به‌صرفه برای شما انجام می‌گیرد. این وب‌سایت توسط آزمایشگاه تولید محتوا (DCAL)، در سال ۱۳۹۷راه‌اندازی شد.

جستجو و دانلود مقاله

عدم دسترسی آزاد و رایگان به بسیاری از پایگاه‌های علمی معتبر جهان، چالش بزرگی برای دانشجویان و پژوهشگران ایجاد نموده است. از این رو سایت فن‌پیپر جهت رفع این چالش، امکان جستجو و دانلود رایگان مقاله، کتاب و پایان‌نامه را از همه مراجع معتبر علمی فراهم کرده است.

ترجمه تخصصی مقاله

یکی از خدمات اصلی فن پیپر ترجمه تخصصی متون است. نداشتن تخصص لازم توسط مترجم جهت ترجمه متن در یک حوزه علمی خاص، یکی از مشکلات اصلی و مهم در زمینه ترجمه تخصصی متون علمی است. دپارتمان ترجمه فن پیپر با در نظر گرفتن این چالش، بهترین مترجم با زمینه تخصصی مرتبط با متن شما را انتخاب کرده و ترجمه مقاله را با تضمین کیفیت و هزینه‌ای مقرون به‌صرفه برای شما انجام می‌دهد.

آموزش پروپوزال نویسی

پروپوزال یا همان پیشنهاد طرح پژوهشی، رکن اصلی هر پژوهش بوده و در آن پژوهشگر مسیر و اهداف تحقیق خود را مشخص می‌سازد؛ به بیان دیگر، پروپوزال طرحی است که پژوهشگر در ذهن دارد و می‌خواهد آن را عملی کند. پروپوزال نویسی و آشنایی با ساختار آن در دوره کارشناسی ارشد و دکترا امری ضروریست. از این رو، دپارتمان آموزش فن پیپر با کمک اساتید مجرب، آموزشی جامع برای پروپوزال نویسی تدوین نموده است.