درباره ما

فن پیپر چیست؟

فن پیپر سامانه جامع ارائه خدمات پژوهشی به دانشجویان، اساتید، پژوهشگران و تمامی افرادی است که به نوعی در حوزه پژوهش به فعالیت مشغول می باشند. این سامانه با برقراری امکان دسترسی به تمامی پایگاه های علمی معتبر سعی در رفع نیاز پژوهشگران کشورمان دارد. سعی ما در فن پیپر، برقراری امکان دسترسی آزاد و رایگان به منابع علمی و پژوهشی می باشد. این سامانه توسط آزمایشگاه تولید محتوا (DCAL) در سال 1397 و با حمایت همه جانبه موسسه آموزش عالی آیندگان راه اندازی شد. فعالیت های این سامانه شامل چهار بخش مختلف می باشد.

موتور جستوگر فن پیپر

این جستجوگر به محققان امکان جستجو در منابع و پایگاه های علمی را می دهد. کاربران می توانند به روش های مختلف از قبیل کلمه کلیدی، چکیده، DOI، عنوان پایان نامه و ISBN به جستجو در آن بپردازند. از آنجا که سامانه فن پیپر به تعداد بسیار زیادی از پایگاه های علمی معتبر دنیا متصل می باشد، امکان دانلود آزاد و رایگان مقالات، پایان نامه ها و کتاب های علمی در آن فراهم شده است.

دوره های آموزشی

فن پیپر با تولید دوره های آموزشی، سعی به آموزش صحیح و درست اصول تحقیق و پژوهش دارد. محتویات این دوره ها کاملا منطبق با نیاز پژوهشگران توسط اساتید برجسته در حوزه تحقیق، تهیه شده است. دوره های مذکور طیف گسترده ای از موضوعات را در بر می گیرد.

ابزارهای پژوهشی

علاوه بر فرآیند اصلی پژوهش، فرآیندهای جانبی دیگری نیز در موفقیت آن دخیل می باشند. فن پیپر با تولید و تهیه ابزارها و قالب های آماده سعی در برآورده کردن این مقوله دارد. از جمله این ابزارهای پژوهشی می توان از قالب مکاتبات علمی، قالب ارائه های علمی و ... نام برد.

خدمات پژوهشی

فن پیپر در نظر دارد بصورت اختصاصی خدمات پژوهشی در اختیار محققان قرار دهد. این خدمات بمنظور به حداکثر رساندن کیفیت در تولیدات علمی ارائه می شود. از جمله این خدمات می توان از سرویس همانندجویی، ترجمه تخصصی مقالات، مکاتبات علمی و تدوین رزومه علمی نام برد.